تشريح برنامه هاي شوراي هماهنگي بزرگداشت دهه کرامت در راديو جهان‌بين چهارمحال وبختياري

تشریح برنامه های شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در رادیو جهان‌بین چهارمحال وبختیاری

مظاهري برنامه هاي شوراي هماهنگي بزرگداشت دهه کرامت چهارمحال وبختياري را در برنامه پيک روز راديو جهانبين تشريح کرد.
شناسه خبر : 12578 تاریخ انتشار : ۸ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۳۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان چهارمحال و بختیاری محمدرضا مظاهری در گفتگو با رادیو جهانبین ضمن تبریک دهه کرامت افزود: با تشکیل دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری که 37 دستگاه عضو این شورا هستند، اقدامات مربوط به هماهنگی برگزاری جلسات شورا و تعامل با دستگاه های مربوط و جمع بندی برنامه های اجرا شده دستگاه عضو در حال انجام است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه های اجرایی دهه کرامت در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی برگزار می شود.

 

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان افزود: میزبان خادمان حرم مطهر رضوی با نام " زیر سایه خورشید" از نهم تیرماه به مدت سه روز خواهیم بود که عیادت از بیماران و تقدیر از مدافعان سلامت و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از برنامه های اجرایی این طرح است.

 

وی با اشاره به اینکه در روز ولادت حضرت معصومه (س) استان میزبان یکی از خادمان حرم حضرت معصومه (س) بود، افزود: تکریم دختران موفق، عیادت از بیمارانی که نام آنها معصومه بود و تجلیل از مدافعان سلامت از برنامه های اجرایی این روز بود.

 

مظاهری در پایان ضمن بیان اینکه صلوات خاصه امام رضا (ع) ساعت 8 صبح از ادارات استان و شب و روز ولادت امام رضا(ع) از مساجد پخش خواهد شد، افزود: جمع آوری و توزیع کمک های مردمی وخیرخواهانه و بسته های معیشتی با عنوان همدلی به رسم اهلبیت، طرح سه شنبه های تکریم، مسابقه کتابخوانی "امام رضا (ع) و زندگی"، جشنواره مردمی کرامت ونشست های تبیینی باعنوان سبک زندگی رضوی از دیگر برنامه های بزرگداشت دهه کرامت استان است.