کاروان "زير سايه خورشيد" / از تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران تا تقدير از مدافعان سلامت چهارمحال وبختياري

کاروان "زیر سایه خورشید" / از تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران تا تقدیر از مدافعان سلامت چهارمحال وبختیاری

مظاهري از تجليل خانواده هاي شهدا و ايثارگران چهارمحال وبختياري توسط خادمان "زير سايه خورشيد" خبرداد.
شناسه خبر : 12866 تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۵۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان چهارمحال و بختیاری محمدرضا مظاهری با اشاره به اینکه پیوند خوردن دل‌های مردم با روح معنوی و عطر حرم امام رضا(ع) از جمله اهداف برگزاری برنامه‌های زیر سایه‌ خورشید است، عنوان کرد: امسال  هفتمین سال حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان چهارمحال و بختیاری است.

 

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برنامه های دهه کرامت امسال با شعار «خدمت کریمانه، همدلی به رسم اهل‌بیت (ع)»  برگزار می گردد، افزود: از کارکنان آزمایشگاه ویژه کرونای استان تقدیر شده و تجلیل از خانواده شهید مدافع سلامت استان شهید ذبیح الله کاویانی از برنامه های کاروان زیر سایه خورشید است.

 

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان افزود: خادمان حرم مطهر رضوی ضمن دیدار از فعالان و غسل دهندگان و تدفین کنندگان فوت شدگان کرونایی استان از این عزیزان تجلیل بعمل آوردند.

 

وی ادامه داد: دیدار با خانواده ناوبان یکم شهید جعفر کوهی فایق از شهدای حادثه ناوکنارک و قرائت فاتحه بر مزار این شهید در گلزار شهدای شهرکرد از دیگر برنامه های کاروان زیر سایه خورشید بود.

 

محمدرضا مظاهری با بیان اینکه خادمان حرم مطهر رضوی دیداری با خانواده شهدای شهر فرادنبه داشته اند افزود: امروز پنج شنیه دوازدهم تیرماه برنامه هایی جداگانه در سالن ورزشی شهرداری شهر کرد و ایستگاه آتش نشانی شهرداری شهرکرد برگزار شده و از اتش نشانان وپاکبابان وکارگران شهرداری شهر کرد که در خط مقدم مبارزه با کرونا در سطح شهر بوده و به طور پیوسته و شبانه روزی در ضدعفونی کردن و گندزدایی معابر انجام وظیفه نموده اند با هدایای متبرک آستان قدس رضوی تجلیل خواهد شد.

 

خاطر نشان می شود کاروان زیر سایه خورشید در تاریخ نهم تیرماه وارد استان چهارمحال وبختیاری شده و در اولین دیدار میهمان حجت الاسلام والمسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد بودند.