راه اندازي پويش خادمان علوي در کانون هاي مساجد چهارمحال وبختياري

راه اندازی پویش خادمان علوی در کانون های مساجد چهارمحال وبختیاری

مظاهري از راه اندازي پويش خادمان علوي در کانون هاي فرهنگي هنري مساجد چهارمحال وبختياري در دهه امامت و ولايت خبر داد.
شناسه خبر : 14052 تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۱۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام ویژه برنامه های بزرگداشت دهه امامت و ولایت کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: پویش خادمان علوی با هدف گسترش معارف عید غدیر خم و ذکر فضائل امام علی (ع) برگزار می گردد.  

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال وبختیاری افزود: در پویش خادمان علوی، اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد  با هر اقدام نیکویی در قالب مواسات و همدلی، توزیع بسته های معیشتی، دستگیری از نیازمندان، تولید محتوا در مدح و منقبت مولا امیرالمومنین علی (ع) می توانند تبلیغ کننده معارف غدیر باشند

مظاهری ادامه داد: در دهه امامت و ولایت و در راستای محرومیت زدایی وکمک به نیازمندان به ویژه در ایام بیماری کرونا با مشارکت و مساعدت برنامه تلویزیونی سمت خدا و خیرین مساجد وکانون های فرهنگی هنری 50  ذبح قربانی انجام می پذیرد.                              

وی افزود: در طرح ذبح قربانی به طور متوسط هزینه هر قربانی 20 میلیون ریال در نظر گرفته شده است که مجموع اعتبار این طرح یک میلیارد ریال خواهد بود.

 

مظاهری در ادامه با بیان اینکه مسابقه پیامکی نماز وعبادت امام علی (ع) با مشارکت ستاداقامه نماز و اداره کل کتابخانه های استان در دهه امامت و ولایت انجام می شود، افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه فقط باید پاسخ سوالات صحیح را در قالب یک  عدد یازده رقمی(از چپ به راست) به سامانه پیامکی  ۱۰۰۰۰۳۳۳۳۰۷۷۰ ستاد اقامه نماز استان ارسال نمایند.

                                                                                                        

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال وبختیاری گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت طرح سه شنبه های تکریم، طرح مسجد علوی (انتشار حکمت های نهج البلاغه) در قالب عکس نوشته در فضای مجازی برگزار می گردد.                                                                                                                                                           

 

وی افزود: اجرای سرودهای خیابانی در مدح امیرالمومنین علی (ع) و انتشار خطبه خوانی غدیر به صورت کلیپ های یک دقیقه ای از دیگر برنامه های اجرایی کانون های فرهنگی هنری مساجد در دهه امامت و ولایت است،