شنبه‌های کتاب گامی در راستای تحقق نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه است
شنبه‌هاي کتاب گامي در راستاي تحقق نهادينه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری:

شنبه‌های کتاب گامی در راستای تحقق نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در جامعه است

شريفي با اشاره به اهميت برگزاري برنامه‌هاي متعدد در راستاي ترويج فرهنگ مطالعه گفت: اجراي طرح ملي شنبه هاي کتاب مساجد، منجر به تشويق قشر نوجوان و جوان به خواندن کتاب مي‌شود.
شناسه خبر : 19883 تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۸:۵۱

«ابراهیم شریفی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)  استان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی شنبه های کتاب مساجد راهی برای نهادینه کردن کتابخوانی در جامعه به ویژه میان نوجوانان و جوانان است.

 

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری افزود: اگر بخواهیم این نهادینه کردن به صورت مستمر و مطلوب انجام شود، بهترین شکل آن اجرای موفق شنبه های کتاب مساجد است.

 

شریفی تاکید کرد: کتابخانه های مساجد به بهترین وجه ممکن دسترسی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان را به کتاب  و کتابخانه تسهیل می کنند که این امر بایستی مورد توجه قرار گرفته و بیش از پیش گسترش پیدا کند.   

 

گفتنی است مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته کتاب  به همراه «محمدرضا مظاهری» مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان، از کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن(عج) و کتابخانه دین و دانش مسجد قدس دوازده امام(ع) هفشجان بازدید به عمل آورده و از «بهمن کیوانی» مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن(عج) و «بتول گل محمدی» مسئول کتابخانه و کتابدار کتابخانه دین و دانش هفشجان  با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آوردند.