تفاهم‌نامه مشترک همکاری ستاد فهما و جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری به امضا رسید
تفاهم‌نامه مشترک همکاري ستاد فهما و جمعيت هلال احمر استان چهار محال و بختياري به امضا رسيد

تفاهم‌نامه مشترک همکاری ستاد فهما و جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری به امضا رسید

تفاهم نامه همکاري ستاد فهماي چهارمحال و بختياري با جمعيت هلال احمر به منظور تعامل و هم افزايي بيشتر در فعاليت هاي اجتماعي و عام المنفعه امضا شد.
شناسه خبر : 26463 تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۹:۰۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، تفاهم نامه همکاری ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان چهارمحال و بختیاری با جمعیت هلال احمر به منظور تعامل و هم افزایی بیشتر در فعالیت های اجتماعی و عام المنفعه در محل دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان به امضا رسید.

 

بر پایه این گزارش، در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد فهمای چهارمحال و بختیاری با جمعیت هلال احمر « محمدرضا مظاهری» مدیر ستاد فهما، «ایرج کیانی بروجنی»« مدیرعامل جمعیت هلال احمر و حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر جعفری» مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و معاونان این مجموعه حضور داشتند.

 

حجت الاسلام و المسلمین جعفری،  در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در جلسه و ابراز خرسندی از برگزاری جلسه و انعقاد تفاهم نامه همکاری با ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد اظهار امیدواری کرد با توجه به نیروی عظیم مردمی در کانون های فرهنگی هنری مساجد شاهد به منصه حضور رسیدن مفاد تفاهم نامه و اجرای برنامه های مشترک با همکاری یکدیگر باشیم.

 

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری افزود: در انجام برنامه ها بایستی به سخنان مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب که  توجه ویژه ای به جوانان دارند، عمل نموده و دغدغه های مقام عظمای ولایت را برطرف کرده و یک برنامه ریزی مدون با توجه به نیاز های جوانان داشته باشیم.

 

در ادامه جلسه ایرج کیانی بروجنی، با بیان اینکه هلال احمر استان20هزار نیروی جوان داوطلب دارد، افزود: اهداف این جمعیت مقدس، عام المنفعه و بشردوستانه است.

 

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری ضن ابراز خرسندی از اجرای برنامه های مشترک با ستاد فهمای چهارمحال و بختیاری بعد از انعقاد تفاهم نامه، افزود: استفاده از ظرفیت های موجود طرفین برای اجرای برنامه ها منشا خیر خواهد بود.

 

در بخش دیگری از این نشست، مظاهری طی سخنانی اظهار کرد: ستاد فهمای استان فعالیت های اجتماعی فراوانی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان انجام داده است که تولید و توزیع ماسک، تهیه و توزیع بسته های معیشتی، انجام ذبح قربانی در 3 مرحله و توزیع بسته های گوشت متبرک قربانی در چهارمرحله با همکاری برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه (س) قم از جمله این فعالیت هاست.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری افزود: با همکاری دو طرف می توان گام‌های بلند برای کاهش آسیب‌های اجتماعی برداشته و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری آمادگی لازم برای اجرای برنامه های پیش بینی شده در این زمینه را دارند.

 

در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری به امضای طرفین رسیده و مبادله شد.