برگزاری مسابقه کریم اهل بیت (ع) به همت کانون ضحی استان چهار محال و بختیاری
برگزاري مسابقه کريم اهل بيت (ع) به همت کانون ضحي استان چهار محال و بختياري

برگزاری مسابقه کریم اهل بیت (ع) به همت کانون ضحی استان چهار محال و بختیاری

زماني از برگزاري مسابقه فرهنگي هنري "کريم اهل بيت (ع) در موضوعات نقاشي، عکاسي و دلنوشته در ماه مبارک رمضان در شهر بروجن خبر داد.
شناسه خبر : 26836 تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۸:۴۴

   آیدا زمانی در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان چهارمحال و بختیاری افزود: مسابقه فرهنگی هنری "کریم اهل بیت (ع) در موضوعات نقاشی، عکاسی و دلنوشته در ماه مبارک رمضان به همت اعضای کانون فرهنگی هنری ضحی، مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر بروجن  به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.

 

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ضحی ادامه داد: نفرات شرکت کننده در این مسابقه نقاشی و دلنوشته می بایست آثار خود را با موضوع امام حسن مجتبی (ع) ارسال نمایند.

 


وی با اشاره به اینکه عکاسی از سفره های افطاری از دیگر قسمت های این مسابقه فرهنگی هنری است، افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند عکس های خود را از سفره های ساده افطاری که مزین به تصاویر شهدا باشند، با نام افطار با شهدا، برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند.

 

 

زمانی افزود: این مسابقه ویژه رده سنی 5 تا 20 سال بوده و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

 

مدیر کانون فرهنگی هنری ضحی، مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر بروجن با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان میبایستی آثار خود را از طریق فضای مجازی به شماره تلفن 09140786612 ارسال نمایند، افزود: مهلت ارسال آثار تا ششم اردیبهشت ماه 1399 بوده و در تاریخ هشتم اردیبهشت نفرات برتر معرفی خواهند شد.

 

https://uupload.ir/files/pvz2_77ed277f9bb5c2d2a77e5da812176094.jpg