بیش از 150 جلد کتاب به کتابخانه کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) اهدا شد
بيش از 150 جلد کتاب به کتابخانه کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) اهدا شد
در راستای اجرای طرح اقدام ماندگار؛

بیش از 150 جلد کتاب به کتابخانه کانون حضرت حجت ابن الحسن (عج) اهدا شد

کيواني، از اهداي بيش از 150 جلد کتاب به کتابخانه کانون فرهنگي هنري حضرت حجت ابن الحسن (عج) هفشجان در طرح اقدام ماندگار در ماه مبارک رمضان خبر داد
شناسه خبر : 26908 تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۲:۲۰

«بهمن کیوانی هفشجانی»  در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) استان چهارمحال و بختیاری گفت:  در طرح اهدای کتاب در ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 150 جلد کتاب به کتابخانه دین و دانش هفشجان اهدا شده است.

مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن (ع) هفشجان با اشاره به اینکه هم اکنون 9400 جلد کتاب در مخزن کتابخانه برای عموم مردم قابل استفاده است، افزود:  : به منظور عدم مراجعه حضوری اعضا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اجرای طرح تحویل کتاب در منازل به اعضای کتابخانه انجام می شود و برای این منظور شماره تلفن کانون به شماره 03832577849در اختیار عزیزان قرارگرفته است.

کیوانی افزود: شرکت گسترده اعضای کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در مسابقات مختلف کتابخوانی، اهدای جوایز به اعضای فعال کتابخانه و تشویق اعضا به مطالعه کتاب، حضور گسترده اعضا به منظور استفاده کردن از سالن مطالعه و کتابهای کتابخانه، معرفی کتاب در  طرح شنبه های کتاب مساجد در سامانه بچه های مسجد و اجرای پویش اهدای کتاب به کتابخانه را از عوامل مهم این کانون در کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه در رواق کتاب در طرح ملی ایران قوی برشمرد.

وی افزود: اعضای کانون در دوره آموزشي مادران قرآني، آشنايي با ستاد، دوره آموزشي آشنايي با خبرنگاري، دوره آموزشي آشنايي با هنرهاي تجسمي، دوره آموزشي آشنايي با هنر هاي ادبي، آشنايي با فن آوري اطلاعات، دوره آموزشی آشنايي با کار آفريني و دوره آموزشي تفسير جزء هفتم قرآن کريم حضوری فعال داشته و موفق به گذراندن این دوره های آموزشی شده اند.


کیوانی هفشجانی ادامه داد: برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت، تهیه وتوزیع بسته های معیشتی؛ ضدعفونی وگندزدایی مسجد و معابر، برگزاری کلاسهای اوقات فراغت متنوع در فضای مجازی ، برگزاری ایستگاه نقاشی، برگزاری کلاسهای درسی و تقویتی برای سنین مختلف و انجام فعالیت هایی در راستای همدلی مومنانه و مواسات در قالب طرح ملی راهکار از جمله برنامه های اجرایی کانون در سال 1399 بوده است.
     

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد دوازده امام (ع) هفشجان افزود: درهفته کتاب و کتابخوانی  ودر قالب طرح سه شنبه های تکریم، ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدرضا مظاهری مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد حضور فعالان عرصه کتاب و کتابداران کتابخانه دین و دانش و کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن(عج) هفشجان تجلیل کردند.                                                                                                              
                           

کیوانی هفشجانی با اشاره به شرکت کردن اعضای کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در مسابقه دل نوشته و خاطره نویسی به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: به سه نفر برگزیده این مسابقه اهدای جوایزی اهدا گردید.

وی افزود:  فضایی بسیار آرام  با متراژ 240 متر مربع جهت استفاده  اعضا از سالن مطالعه کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در نظر گرفته شده است.

مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن (ع) هفشجان با بیان اینکه اعضای کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در فضای مجازی در مسابقه کتاب دوست دانای من شرکت فعال داشتند، افزود: اعضای کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در مسابقات کتابخوانی حماسه حسینی، ادب حضور، دغدغه های فرهنگی، گام دوم انقلاب شرکت نموده و در کشور موفق به کسب رتبه برتر شده اند.

وی با تصریح بر برگزاری مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه امام خمینی(ره) توسط کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان و اهدای جوایز به سه نفر برگزیده آن به حضور گسترده اعضای کتابخانه عمومی دین و دانش هفشجان در پویش ختم قرآن کریم و مسابقه کتابخوانی ماجرای عشق من اشاره کرده و افزود: اعضای کانون در این مسابقات برگزیده شده و جوایز خود را دریافت نمودند.

کیوانی هفشجانی در پایان افزود: کانون حضرت حجت ابن الحسن (ع) هفشجان در اولین رویداد ملی فهما در سال1398 موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر شده و در طرح ملی ایران قوی هم در رواق کتاب رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب نموده و همچنین 15292 امتیاز در سامانه بچه های مسجد کسب نموده است.

خاطر نشان می شود، کانون فرهنگی هنری حضرت حجت ابن الحسن (ع) هفشجان با کد 1402021482003601 در سال 1382در مسجد قدس دوازده امام (ع) تاسیس گردیده و 874 عضو ثبت شده در سامانه بچه های مسجد دارد و کتابخانه دین و دانش هم  در سال 1382 در مسجد قدس دوازده امام (ع) هفشجان زیر مجموعه کانون  تاسیس گردیده و هم اکنون با 9400جلد کتاب و 792 عضو در حال فعالیت می باشد.